HLEDÁME DOMOV inzerce psů a kočekDOPRAVA A POŠTOVNÉ

Objednávku můžete uskutečnit pomocí

webových stránek www.mameradizviratka.cz

emailem eshop@mameradizviratka.cz

telefonicky 777 61 15 63 nebo

osobně v naší prodejně Zenklova 384/147, 180 00 Praha 8 Libeň.

 

DOPRAVNÉ A POŠTOVNÉ:

ZDARMA při osobním odběru v kamenném obchodě.

od 55 Kč při osobním odběru v Úložence. Příplatek za dobírku je 19 Kč. Ceník Uloženky, dle kterého účtujeme dopravné zde: https://www.ulozenka.cz/pro-eshopy/cenik

 

DOPRAVNÉ A POŠTOVNÉ Kurýrní služba.   Mimo ČR balíky neposíláme z technických důvodů.

Kurýrní služba garantuje doručení do druhého pracovního dne. Oznámení o doručení zásilky obdržíte SMS zprávou den předem. V den doručení pak obdržíte sms nebo email s upřesněním času. Máte také možnost změnit den doručení odpovědí na SMS nebo email. V případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení s bližšími informacemi o dalším postupu. Kurýrovi můžete zaplatit v hotovosti.


jednotná cena za balík do 30kg            99 Kč

dobírka 0 Kč


Objednávka může být rozdělena na libovolné množství balíků, záleží na váze objednaného zboží. Maximální hmotnost jednoho balíku je 30kg za jednotnou cenu 99Kč. Pokud budeme muset objednávku rozdělit na dva či více balíků, budeme ihned informovat zákazníka s požadavkem na jeho zpětnou odpověd, že souhlasí s navýšením ceny za dopravné.

Ihned po odeslání balíku Vám pošleme číslo zásilky, abyste ji mohli sledovat.

Při neodebrání zásilky (odmítnuto – nereagování na dvě (2) oznámení emailovou či SMS zprávou, že zásilka čeká na vyzvednutí) bude objednávka stornována s označením „NEODEBRANÁ ZÁSILKA“. Pro případnou následnou objednávku bude požadována platba předem – převodem na náš bankovní účet. Děkujeme za pochopení tohoto opatření.